Przełomowe momenty wżyciu czyli kiedy potrzebujesz House-Coacha?

Kto i kiedy szczególnie potrzebuje House-Coacha? Lubię odpowiadać, że każdy i zawsze, ale jest kilka przełomowych momentów w życiu, kiedy szczególnie potrzebujemy stworzyć otoczenie, które ładuje nasze baterie i wspiera nas w życiowej zmianie. No dobrze, ale w jakiej życiowej zmianie- remoncie czy rozwodzie? No więc jedno i drugie 🙂 Jeśli cię zaciekawiłam, to czytaj dalej, które momenty w życiu potrzebują tego rodzaju podejścia do tworzenia wnętrz.
    • Gdy zmienia się twoja sytuacja rodzinna np. pojawiają się dzieci lub właśnie opuściły gniazdo, tworzysz rodzinę na nowo lub rozstajesz się z partnerem. Potrzebujesz wówczas, żeby twój dom dopasował się do tej nowej sytuacji i harmonizował nowe relacje w niej się tworzące.
    • Może to być też taki moment w twoim życiu, gdy chcesz dopiero tą zmianę do niego zaprosić- osobistą lub zawodową- bo już nie czujesz się u siebie. Gdy się rozwijasz i chcesz, by twoja przestrzeń była inkubatorem tej zmiany w tobie, by cię odzwierciedlała i inspirowała do podążania za życiem, jakiego pragniesz.
    • Albo gdy budujesz dom lub robisz generalny remont i chcesz być prawdziwie wysłuchana, twoje potrzeby zobaczone i uwzględnione– nie tylko te dotyczące funkcji i estetyki, ale również emocji. I wymagasz prawdziwego komfortu mieszkania na własnych warunkach, gdzie to ty decydujesz, jak chcesz się czuć i na co robisz miejsce w swojej przestrzeni- tej fizycznej i tej mentalnej.
Jeśli to brzmi, jak coś dla Ciebie, ale nie wiesz z czym to się je i czy na pewno tego potrzebujesz, umów się ze mną na bezpłatną konsultację wstępną. https://ewawozny.pl/kontakt/ Foto: Unsplash

Ewa Woźny
holistyczna architekt wnętrz
House-CoachTM

Pomogę Ci stworzyć dom
wspierający zmianę w Tobie.
– poznajmy się lepiej –