Czym jest House-CoachingTM?

House-CoachingTM to połączenie empatycznego projektowania wnętrz z coachingiem. To nurt, który dociera do emocjonalnych potrzeb człowieka. Pozwala tworzyć wnętrza, które nas naprawdę cieszą i zasilają nasze życiowe baterie..

Odkrywa też myśli, które powstrzymują nas przed zmianą naszych wnętrz, ale tak samo blokują w innych obszarach życia przed sięganiem po życie, jakiego pragniemy. Dlatego mówimy, że „dom to nasze odbicie”. Wspólnie odwracamy te myśli i tworzymy wnętrze, które wspiera nowy sposób naszego działania. I dlatego właśnie House-CoachingTM zmienia życie i to jest potężny proces.

 

Czy to dla Ciebie?

Poprzez House-CoachingTM pomagam Ci wprowadzić życiowe zmiany dzięki stworzeniu wspierającej Cię w tym przestrzeni.

.

 • Gdy zmienia się Twoja sytuacja rodzinna, np. pojawiają się dzieci lub właśnie opuściły gniazdo, tworzysz rodzinę na nowo lub rozstajesz się z partnerem. Potrzebujesz wówczas, żeby Twój dom dopasował się do tej nowej sytuacji i harmonizował nowe relacje w niej się tworzące.
  .
 • Może to być też taki moment w Twoim życiu, gdy chcesz dopiero tę zmianę do niego zaprosić- osobistą lub zawodową- bo już nie czujesz się u siebie. Gdy się rozwijasz i chcesz, by Twoja przestrzeń była inkubatorem tej zmiany w Tobie, by Cię odzwierciedlała i inspirowała do podążania za życiem, jakiego pragniesz.
  .
 • Albo gdy budujesz dom lub robisz generalny remont i chcesz być prawdziwie wysłuchana, Twoje potrzeby zobaczone i uwzględnione– nie tylko te dotyczące funkcji i estetyki, ale również emocji. I wymagasz prawdziwego komfortu mieszkania na własnych warunkach, gdzie to Ty decydujesz, jak chcesz się czuć i na co robisz miejsce w swojej przestrzeni- tej fizycznej i tej mentalnej.

Co daje Ci współpraca ze mną?

 • Zrozumiesz, gdzie jesteś w tej chwili (fizycznie i mentalnie) i do czego dążysz w życiu.
  .
 • Poznasz i wdrożysz sposoby, dzięki którym przestrzeń Cię w tym będzie wspierać.
  .
 • Puścisz swoje mentalne blokady.
  .
 • Odzyskasz moc i lekkość.
  .
 • Uruchomisz kreatywność, żeby zacząć tworzyć życie na własnych zasadach.
  .
 • Stworzysz przestrzeń, która Cię będzie odzwierciedlała i każdego dnia inspirowała do sięgania po życie, jakiego chcesz.

  Jaki jest potrzebny
  zakres zmian we wnętrzu?

   

  Do odczucia zmiany w Tobie i wydobycia Twojego najlepszego potencjału wystarczy już lifting jednego pomieszczenia. Od tego zaczynamy i na tym możemy poprzestać. Może być też tak, że potrzebujesz remontu całego domu, wówczas rozszerzamy projekt. Z czym przychodzisz i jakie masz potrzeby, ustalamy w czasie bezpłatnej rozmowy wstępnej.

  Umów rozmowę