Zapraszam Cię na wyższy poziom projektowania wnętrz- holistyczny, skrojony na Twoją miarę.

Skupiam się na tym, jak Twój dom wpływa na to, jak się czujesz i w efekcie na inne obszary Twojego życia. Moi klienci to ludzie poszukujący przestrzeni, która zaspokoi ich potrzeby na głębszym poziomie.

Jestem House-CoachemTM oraz architektką z uprawnieniami i projektantką wnętrz. Przez 15 lat projektowałam hotele i biurowce dla dużych firm w Polsce i za granicą. Aż poczułam, że chcę dzięki swojej pracy mieć dobry wpływ na życie moich klientów. Tak trafiłam na House-CoachingTM.

Na pierwszym miejscu stoisz Ty i to, jak chcesz się czuć w swoim domu i życiu, a wnętrze ma Ci to umożliwiać. Pomogę Ci stworzyć przestrzeń dopasowaną do Twoich wyjątkowych potrzeb, również tych głębokich, często nieuświadomionych,  oraz do konkretnego momentu w Twoim życiu. W zależności od tego, czy pragniesz wsparcia i poczucia bezpieczeństwa, inspiracji i kreatywności, odwagi i determinacji, wyciszenia i spokoju możesz to zrozumieć i uzyskać. 

Stworzymy osobiste wnętrze, które nie tylko pełni określoną funkcję i jest z Tobą wizualnie spójne, ale też pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie – ładuje Twoje życiowe baterie. Wtedy praca nie męczy, odpoczynek jest głęboki, a relacje harmonijne.

W swojej przestrzeni poczujesz się prawdziwie komfortowo – da Ci ona komfort życia na własnych zasadach. 

 

„Pasja daje profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość,
a jakość to luksus w życiu.”

Jacek Walkiewicz

Jako jedna z pierwszych w Polsce używam metod House-CoachinguTM oraz mojej kreatywności, empatii i całkowitego skupienia na Tobie, by stworzyć razem z Tobą bezpieczną przestrzeń, wspierającą Cię w odważnym podążaniu za życiem, jakiego pragniesz.

Co mówią moje klientki i klienci

„Kiedy zdecydowaliśmy się na remont mojego mieszkania, szukałam architekta, który zrozumie mnie i moje potrzeby. Po pierwszym spotkaniu z Ewą wiedziałam, że dobrze trafiłam. Pytania jakie mi zadawała jasno pokazywały, że w jej pracy ważne jest to, abyśmy dobrze czuli się w naszym domu. Na tym zależało mi najbardziej. Kiedy zobaczyłam projekty Ewy byłam zachwycona- przeniosła na papier to o czym marzyłam. Atmosfera panująca na szkicach była tym, czego szukałam. A pomysły na to, jak połączyć życie domowe z moim atelier, trafione w dziesiątkę. Dziś mieszkamy już w naszym pięknym mieszkaniu. Ewa była również nieocenionym wsparciem w czasie remontu- służyła nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem, ale i empatią- co dla mnie było chyba najważniejsze.”

Olga Turczak
https://przezszafedoserca.pl/

 

Ewa jest dla mnie architektem doskonałym.
Połączenie ogromnego doświadczenia inżynierskiego i profesjonalizmu z ciepłem, wyczuciem, wielką troską o klienta, jest dla mnie bezcenne.
Szanując wizję swojego klienta i nie narzucając preferowanego przez siebie stylu, dba o każdy detal nie dopuszczając do popełnienia jakiegokolwiek błędu architektonicznego. Dzięki temu we wnętrzu stworzonym wraz z Ewą można czuć się jak u siebie.
Ważne jest również to, że wszystkie szczegóły współpracy, takie jak zakres, terminy i koszty, są ściśle określone przed jej podjęciem. Można też liczyć na szybką reakcję Ewy podczas wyboru materiałów, mebli czy dodatków. Wskaże również sprawdzone ekipy remontowe, stolarzy i wielu innych wykonawców. Dzięki współpracy z Ewą uzyskaliśmy wnętrze o jakim marzyliśmy.

Małgorzata Kowalak-Ostałowska

Jestem bardzo wdzięczna Ewie za jej poradę wnętrzarską. Miałam problem z ustawieniem mebli w salonie przy przeprowadzce. Wiedziałam, jakie meble chcę wstawić do salonu, ale nie bardzo wiedziałam jak i gdzie. Szczególnie moje obawy budziło ustawienie bardzo dużej i ciężkiej szafy. Miałam w głowie kilka wersji aranżacji, ale po kilkudniowym przemeblowywaniu salonu w głowie moje rozterki jeszcze się pomnożyły i zrozumiałam, że potrzebuję pomocy PROFESJONALISTY, który szybko potrafi wyobrazić sobie kilka możliwych wariantów i wybrać najlepszy. Ewa szybko wytłumaczyła mi, w których ustawieniach szafa nie ma sensu i dlaczego.
Poza tym Ewa pokazała mi, jak istotna jest funkcjonalność aranżowania przestrzeni. Przedtem ten aspekt traktowałam drugorzędnie, nieświadomie wprowadzając chaos do domu.
Bardzo spodobał mi się jej pomysł przesunięcia okrągłego stołu z kuchni do salonu, a prostokątnego z salonu do kuchni. W sekundę wyczarowała  w mojej głowie wizję okrągłego stołu stojącego na okrągłym dywaniku, skąpanego w blasku wiszącej nad nim lampy…. Home Sweet Home:)

Nasze spotkanie trwało około 2 godzin a na zakończenie Ewa wyrysowała mi mój cały przyszły salon.

Dominka Palmowska

Jedno spotkanie z Ewą, rozmowa, przedstawienie przez Ewę jak wygląda współpraca z Nią, czego możemy od niej oczekiwać i wiedzieliśmy, że „to jest to” – strzał w 10! Ewa cierpliwie nas słuchała – co nam się podoba, jakie mamy pomysły i tak wyczuła, co nam się może podobać, że po każdym spotkaniu od razu wiedzieliśmy, którą wersję projektu wybieramy. 

Etap wyboru materiałów, mebli, oświetlenia –  ta część  współpracy była genialna! Ewa zabrała nas do sklepów, o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy i  pomogła nam przy wyborze absolutnie wszystkiego- od glazury, armatury, po meble- nawet z wyborem materiału z jakiego ma być zrobiony sznurek lampy 🙂

Od momentu rozpoczęcia współpracy, do momentu zakończenia prac wykończeniowych Ewa była dla nas bardzo dużym wsparciem. To nie tylko bardzo zdolna Pani architekt, ale również niezwykle życzliwa i ciepła osoba, która zawsze służy pomocą i wiedzą! Mieszkamy w naszym nowym domu od dwóch miesięcy i czujemy, że to jest miejsce, które sobie wymarzyliśmy – dzięki Ewie ?

Magda i Piotr Legut

Ewa, nasze mieszkanie wyszło genialnie! Na prawdę, mamy ogromną przyjemność z przebywania we wszystkich tych pomieszczeniach :)))

No i o ile pokój chłopców przerósł nasze oczekiwania, o tyle łazienka i WC… też je przerosły To są pięknie przestrzenie. Czujemy też wielką wdzięczność za to jak świetnie udało Ci się nasze potrzeby przełożyć na projekt, i za podwykonawców, którzy sprawdzili się wyjątkowo dobrze wg mnie.

Małgosia i Łukasz Dadlez

Współpraca z Ewą była dla nas ciekawą przygodą odkrywania, czego potrzebujemy, o czym marzymy, jak stworzyć przestrzeń do życia, która będzie wspierać nasze odmienne charaktery i dynamicznie zmieniające się potrzeby członków rodziny.

Czuję wdzięczność za jej wsparcie m.in. za to, że potrafiła się wsłuchać w nas i projekt był pod nas, nie pod trendy, czy jej gusta. Z lekkością i trafnie uwzględniła nasze „to musi zostać”. Przebudowa mieszkania, w którym się mieszka ma swoją specyfikę. Z jednej strony już wiemy, co chcemy zmienić i jak i dlatego zdecydowaliśmy się na remont, z drugiej strony łatwo stracić z oczu rzeczy, które działają. Ewy doświadczenie i umiejętność wczucia się z nasze życie domowe zapobiegło pochopnym zmianom, dało za to mieszkaniu nowe życie. Komfort mieszkania jest nieporównywalnie lepszy.

Urszula Skośkiewicz
https://wueste.pl/

W trakcie pracy nad projektem naszego mieszkania Ewa omawiała z nami każdy pomysł. Ogromną wartością było to, że słuchała uważnie naszych przemyśleń, dopytywała o nasze potrzeby i marzenia związane z mieszkaniem – śmialiśmy się, że były to wręcz sesje terapeutyczne. Pytała: „jak lubicie robić to i tamto” – a potem przynosiła propozycję planu, który był idealnie dopasowany do tego, jak nasza rodzina żyje. Ceniliśmy w naszej współpracy to, że Ewa potrafiła zaopiekować się każdym detalem – czuliśmy, że prowadzi nas za rękę przez generalny remont. 

W zaprojektowanym przez Ewę mieszkaniu cała nasza rodzina czuje się jak w spełnionym marzeniu. Czujemy, że wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a nasze meble i sprzęty wreszcie są na swoich miejscach. Dzieci zyskały osobne pokoje, a rodzice sypialnię z wymarzoną własną łazienką. Kuchnia otwarta na salon świetnie sprawdza się w życiu towarzyskim, które kochamy. Przyjaciele, którzy nas odwiedzają, mówią: no, wreszcie widać, że to mieszkanie jest zaprojektowane!

Joanna Czeczott

Porozmawiajmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak może wyglądać nasza współpraca, zapraszam Cię na bezpłatną 30-minutową konsultację.