Holistyczne projektowanie wnętrz

Czym jest holistyczne projektowanie wnętrz?

Holistyczne projektowanie to dla mnie podejście całościowe. To z jednej strony funkcja i estetyka, a z drugiej strony twoje emocje, to jak się czujesz w tym wnętrzu, jak ono na ciebie wpływa. I idąc krok dalej-  co dzięki wprowadzeniu zmiany we wnętrzu chcesz osiągnąć w życiu. Czy to jest bezpieczeństwo, spokój czy kreatywność i sprawczość. 

W jakim momencie życia jesteś, dokąd zmierzasz i u co cię w tym ogranicza. Czasami niełatwo do tego dojść, odpowiedzieć tak od razu, z głowy. I tu pomocne są narzędzia House-Coachingu. Dochodzimy do głębszych warstw. Po prostu ciebie słucham, gdy opowiadasz o swoim wnętrzu i zdaję pytania, czasami nieoczywiste. To niesamowite, jak szybko wtedy dochodzimy do sedna. Jak klarowne staje się, czego potrzebujesz. 

W domu wszystko się zaczyna, to inkubator naszych zmian. To bezpieczna przystań do odważnego wyruszania w świat i sięgania po życie, jakiego chcesz. Do tej przystani wracasz też, żeby ładować swoje baterie- regenerujesz się, przywracasz harmonię i spokój. To tu pielęgnujesz relacje, które też są źródłem twojej siły, poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia.

Zdjęcie: Spacejoy dla Unsplash

Ewa Woźny
holistyczna architekt wnętrz
House-CoachTM

Pomogę Ci stworzyć dom
wspierający zmianę w Tobie.
– poznajmy się lepiej –