Case study Anny – utknęłam czyli odblokowanie mocy

Opowiem Wam historię Anny- italianistki, joginki i wellbeing coach, która zwróciła się do mnie przy okazji planowanej przeprowadzki do nowego domu. Poprosiła mnie o stworzenie dla niej sypialni- kobiecej, ciepłej, ale również z miejscem do pracy oraz jogi i medytacji.

Zanim stworzyłyśmy projekt, odbyłyśmy trzy sesje House-Coachingu. Ten transformujący proces trwa tak krótko, naprawdę.

Jak wiecie- House Coaching to nie tylko tworzenie wnętrza pięknego i funkcjonalnego, ale takiego, który odblokowuje Twój potencjał i nastawia Cię na sukces w innych obszarach życia. Dzieje się tak, dzięki zasadzie „Dom to Twoje odbicie” czyli wykorzystaniu połączenia tego, jak funkcjonujesz w domu z tym, jaki jest Twój schemat działania w innych obszarach życia.

A więc jak to było u Anny.

Jaki był schemat Anny funkcjonowania w jej domu?

Przy urządzaniu obecnej sypialni miała kilka dobrych pomysłów, ale pierwsze niepowodzenia sprawiły, że zniechęcała się- jak sama mówi – UTKNĘŁA w urządzaniu i pozostały puste niezagospodarowane ściany oraz poczucie, że to ją przerasta.

Jak wyglądała jej przestrzeń?

Puste ściany

Niedokończone zdania

Pusto i trochę sterylnie

Co Cię powstrzymało przed zmianą tej sytuacji? Zapytałam ją

Przytłoczenie, poczucie, że to mnie przerasta, nie jestem wystarczająco dobra, nie wychodzi mi to IDEALNIE.  A skoro nie jest idealnie, to utykam. 

Co się działo równocześnie w życiu Anny?

UTKNĘŁA w życiu zawodowym. Przestała lubić swoją pracę na uczelni- nie chciała już dalej uczyć włoskiego zblazowanych studentów. Marzyła o połączeniu swojej pasji do jogi ze znajomością włoskiej kultury i chciała organizować jogowe wyjazdy do Włoch. Zrobiła kursy, miała wiedzę i doświadczenie, ale przez poczucie, że nie to ją przerasta, nie realizowała tego planu.

Odkrycie wspólnego schematu UTYKANIA w tworzenia swojej przestrzeni i w życiu zawodowym to było moment WOW, który sprawił, że Anna zrozumiała jak  dom może stać się dla niej inkubatorem zmian w życiu zawodowym.

W czasie trzech sesji zmieniłyśmy sposób myślenia Anny o sobie, który powodował UTKNIĘCIE.  Jej wnętrze zawiera wizualne kotwice, które utrwalają ten jej nowy obraz siebie.

Jak chcesz się czuć  w swoim domu?

Bezpiecznie i kobieco oraz czuć swoją moc. To stało się nasza Intencją przy urządzaniu jej sypialni.

Anna odkryła swój unikalny styl, który sprawia, że tak się czuje- biele, beże, róż i złoto, drewno, kamienie i tkaniny. 

Ewa Woźny
holistyczna architekt wnętrz
House-CoachTM

Pomogę Ci stworzyć dom
wspierający zmianę w Tobie.
– poznajmy się lepiej –