House-CoachingTM

House-CoachingTM jest procesem, który możemy przeprowadzić samodzielnie- jako narzędzie lepszego poznania Twoich potrzeb i wprowadzania zmian w życiu dzięki wspierającej Cię w tym przestrzeni lub jako wstęp do kompleksowego projektu np. gdy planujesz remont albo budowę domu.

Proponuję Ci trzy sprawdzone przez moich klientów pakiety do wyboru, które stworzyłam w oparciu o innowacyjną certyfikowaną metodę House-Coaching InstituteTM. Każdy z pakietów pomaga wprowadzić Tobie zmiany życiowe, których teraz potrzebujesz i stworzyć przestrzeń, która będzie Cię w tym wspierała każdego dnia. Możesz wybrać pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom- w zależności od tego, ile mojego wsparcia, również w opracowaniu projektu i wdrażaniu zmian we wnętrzu, potrzebujesz.

House-CoachingTM

Start

1. Rozmowa wstępna
2. Przygotowanie
3. 2 sesje on-line
4. Podsumowanie + zalecenia
5. Projekt Koncepcyjny
6. Dodatkowa konsultacja

Bonusy: 

  • 2 dodatkowe ćwiczenia coachingowe między sesjami.
    .

Czas trwania:
4 tygodnie

Koszt:
1990 zł

House-CoachingTM

Opti

1. Rozmowa wstępna
2. Przygotowanie
3. 3 sesje on-line
4. Podsumowanie + zalecenia
5. Projekt Koncepcyjny Opti
6. Dodatkowa konsultacja

Bonusy: 

  • dodatkowe ćwiczenie coachingowe między sesjami 
    .

Czas trwania:
5 tygodni

Koszt:
4990 zł

House-CoachingTM

Comfort

1. Rozmowa wstępna
2. Przygotowanie
3. 3 sesje on-line
4. Podsumowanie + zalecenia
5. Projekt Koncepcyjny Comfort
6. Dodatkowa konsultacja

Bonusy: 

  • 2 dodatkowe ćwiczenia coachingowe między sesjami

Czas trwania:
6 tygodni

Koszt:
5990zł 

Jak wyglądają poszczególne elementy:

1. Wybór pomieszczenia i rozmowa wstępna.

Wybierz pomieszczenie, nad którym będziemy pracować. Zdzwońmy się wówczas, żeby to krótko omówić. Będziesz też mogła wtedy zadać pytania na temat materiałów, które masz przygotować.

2. Przygotowanie do sesji

Przygotujesz zdjęcia, jak teraz wygląda Twoja przestrzeń, zdjęcia momentów, gdy czułaś się szczęśliwa, zdjęcia wnętrz, które kochasz i których nie znosisz.

3. Dwie lub trzy sesje on-line ze mną, 60 minut każda..

Co się dzieje w czasie sesji?
.
1. Oprowadzasz mnie po swoim domu, omawiając, co Ci w nim przeszkadza i czego brakuje. Poznaję, co jest dla Ciebie ważne w Twojej przestrzeni- tej fizycznej i tej mentalnej, jak chcesz się czuć w swoim domu i życiu.
.
2. Odnajdujemy powiązania między tym, co mówisz o swoim domu, a tym, co myślisz o sobie i swoim życiu. Działa tu zasada- dom to Ty.
.
3. Ustalamy jaki cel chcesz osiągnąć, zmieniając przestrzeń, co ona ma Ci dać- Tobie indywidualnie, jako parze lub rodzinie.
.
4. Odkrywamy myśli, które blokują Cię w zmianie Twojego wnętrza jak i w innych obszarach życia. Uwalniamy te blokady, tworząc wspierające myśli, które dodają Ci skrzydeł do działania.
.
5. Korzystamy z narzędzi, które pomogą doświadczyć zmianę w Twoim życiu dzięki Twojej przestrzeni.

4. Podsumowanie + zalecenia

W ciągu kolejnego tygodnia przygotowuję dopasowane dla Ciebie zalecenia do wdrożenia w Twojej przestrzeni. Otrzymujesz je mejlowo wraz z podsumowaniem naszego procesu- w formie pisemnej i zdjęć inspiracyjnych. Przekazuję Ci je i omawiam w trakcie kolejnego (czwartego) spotkania on-line.

5. Projekt Koncepcyjny 

Projekt Koncepcyjny Opti
Wstępna propozycja zmiany przestrzeni: rzut z układem mebli + linki do podstawowych mebli

Projekt Koncepcyjny Comfort
Wstępna propozycja zmiany przestrzeni: rzut z układem mebli+ moodboard + linki do mebli i oświetlenia

6. Konsultacja
(w pakiecie Comfort po Projekcie Koncepcyjnym)

W ciągu tygodnia możesz umówić się ze mną na 30-minutową konsultację on-line, żeby zadać swoje pytania, rozwiać wątpliwości, skonsultować pomysły.   

Zastanawiasz się, jaka opcja jest najlepsza dla ciebie?
To zależy od Twojej sytuacji i potrzeb.

Omówmy to podczas bezpłatnej konsultacji wstępnej.

Co mówią moje klientki i klienci

„Kiedy zdecydowaliśmy się na remont mojego mieszkania, szukałam architekta, który zrozumie mnie i moje potrzeby. Po pierwszym spotkaniu z Ewą wiedziałam, że dobrze trafiłam. Pytania jakie mi zadawała jasno pokazywały, że w jej pracy ważne jest to, abyśmy dobrze czuli się w naszym domu. Na tym zależało mi najbardziej. Kiedy zobaczyłam projekty Ewy byłam zachwycona- przeniosła na papier to o czym marzyłam. Atmosfera panująca na szkicach była tym, czego szukałam. A pomysły na to, jak połączyć życie domowe z moim atelier, trafione w dziesiątkę. Dziś mieszkamy już w naszym pięknym mieszkaniu. Ewa była również nieocenionym wsparciem w czasie remontu- służyła nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem, ale i empatią- co dla mnie było chyba najważniejsze.”

Olga Turczak
https://przezszafedoserca.pl/

 

Ewa jest dla mnie architektem doskonałym.
Połączenie ogromnego doświadczenia inżynierskiego i profesjonalizmu z ciepłem, wyczuciem, wielką troską o klienta, jest dla mnie bezcenne.
Szanując wizję swojego klienta i nie narzucając preferowanego przez siebie stylu, dba o każdy detal nie dopuszczając do popełnienia jakiegokolwiek błędu architektonicznego. Dzięki temu we wnętrzu stworzonym wraz z Ewą można czuć się jak u siebie.
Ważne jest również to, że wszystkie szczegóły współpracy, takie jak zakres, terminy i koszty, są ściśle określone przed jej podjęciem. Można też liczyć na szybką reakcję Ewy podczas wyboru materiałów, mebli czy dodatków. Wskaże również sprawdzone ekipy remontowe, stolarzy i wielu innych wykonawców. Dzięki współpracy z Ewą uzyskaliśmy wnętrze o jakim marzyliśmy.

Małgorzata Kowalak-Ostałowska

Jestem bardzo wdzięczna Ewie za jej poradę wnętrzarską. Miałam problem z ustawieniem mebli w salonie przy przeprowadzce. Wiedziałam, jakie meble chcę wstawić do salonu, ale nie bardzo wiedziałam jak i gdzie. Szczególnie moje obawy budziło ustawienie bardzo dużej i ciężkiej szafy. Miałam w głowie kilka wersji aranżacji, ale po kilkudniowym przemeblowywaniu salonu w głowie moje rozterki jeszcze się pomnożyły i zrozumiałam, że potrzebuję pomocy PROFESJONALISTY, który szybko potrafi wyobrazić sobie kilka możliwych wariantów i wybrać najlepszy. Ewa szybko wytłumaczyła mi, w których ustawieniach szafa nie ma sensu i dlaczego.
Poza tym Ewa pokazała mi, jak istotna jest funkcjonalność aranżowania przestrzeni. Przedtem ten aspekt traktowałam drugorzędnie, nieświadomie wprowadzając chaos do domu.
Bardzo spodobał mi się jej pomysł przesunięcia okrągłego stołu z kuchni do salonu, a prostokątnego z salonu do kuchni. W sekundę wyczarowała  w mojej głowie wizję okrągłego stołu stojącego na okrągłym dywaniku, skąpanego w blasku wiszącej nad nim lampy…. Home Sweet Home:)

Nasze spotkanie trwało około 2 godzin a na zakończenie Ewa wyrysowała mi mój cały przyszły salon.

Dominka Palmowska

Jedno spotkanie z Ewą, rozmowa, przedstawienie przez Ewę jak wygląda współpraca z Nią, czego możemy od niej oczekiwać i wiedzieliśmy, że „to jest to” – strzał w 10! Ewa cierpliwie nas słuchała – co nam się podoba, jakie mamy pomysły i tak wyczuła, co nam się może podobać, że po każdym spotkaniu od razu wiedzieliśmy, którą wersję projektu wybieramy. 

Etap wyboru materiałów, mebli, oświetlenia –  ta część  współpracy była genialna! Ewa zabrała nas do sklepów, o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy i  pomogła nam przy wyborze absolutnie wszystkiego- od glazury, armatury, po meble- nawet z wyborem materiału z jakiego ma być zrobiony sznurek lampy 🙂

Od momentu rozpoczęcia współpracy, do momentu zakończenia prac wykończeniowych Ewa była dla nas bardzo dużym wsparciem. To nie tylko bardzo zdolna Pani architekt, ale również niezwykle życzliwa i ciepła osoba, która zawsze służy pomocą i wiedzą! Mieszkamy w naszym nowym domu od dwóch miesięcy i czujemy, że to jest miejsce, które sobie wymarzyliśmy – dzięki Ewie ?

Magda i Piotr Legut

Ewa, nasze mieszkanie wyszło genialnie! Na prawdę, mamy ogromną przyjemność z przebywania we wszystkich tych pomieszczeniach :)))

No i o ile pokój chłopców przerósł nasze oczekiwania, o tyle łazienka i WC… też je przerosły To są pięknie przestrzenie. Czujemy też wielką wdzięczność za to jak świetnie udało Ci się nasze potrzeby przełożyć na projekt, i za podwykonawców, którzy sprawdzili się wyjątkowo dobrze wg mnie.

Małgosia i Łukasz Dadlez

Współpraca z Ewą była dla nas ciekawą przygodą odkrywania, czego potrzebujemy, o czym marzymy, jak stworzyć przestrzeń do życia, która będzie wspierać nasze odmienne charaktery i dynamicznie zmieniające się potrzeby członków rodziny.

Czuję wdzięczność za jej wsparcie m.in. za to, że potrafiła się wsłuchać w nas i projekt był pod nas, nie pod trendy, czy jej gusta. Z lekkością i trafnie uwzględniła nasze „to musi zostać”. Przebudowa mieszkania, w którym się mieszka ma swoją specyfikę. Z jednej strony już wiemy, co chcemy zmienić i jak i dlatego zdecydowaliśmy się na remont, z drugiej strony łatwo stracić z oczu rzeczy, które działają. Ewy doświadczenie i umiejętność wczucia się z nasze życie domowe zapobiegło pochopnym zmianom, dało za to mieszkaniu nowe życie. Komfort mieszkania jest nieporównywalnie lepszy.

Urszula Skośkiewicz
https://wueste.pl/

W trakcie pracy nad projektem naszego mieszkania Ewa omawiała z nami każdy pomysł. Ogromną wartością było to, że słuchała uważnie naszych przemyśleń, dopytywała o nasze potrzeby i marzenia związane z mieszkaniem – śmialiśmy się, że były to wręcz sesje terapeutyczne. Pytała: „jak lubicie robić to i tamto” – a potem przynosiła propozycję planu, który był idealnie dopasowany do tego, jak nasza rodzina żyje. Ceniliśmy w naszej współpracy to, że Ewa potrafiła zaopiekować się każdym detalem – czuliśmy, że prowadzi nas za rękę przez generalny remont. 

W zaprojektowanym przez Ewę mieszkaniu cała nasza rodzina czuje się jak w spełnionym marzeniu. Czujemy, że wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a nasze meble i sprzęty wreszcie są na swoich miejscach. Dzieci zyskały osobne pokoje, a rodzice sypialnię z wymarzoną własną łazienką. Kuchnia otwarta na salon świetnie sprawdza się w życiu towarzyskim, które kochamy. Przyjaciele, którzy nas odwiedzają, mówią: no, wreszcie widać, że to mieszkanie jest zaprojektowane!

Joanna Czeczott